یکشنبه, 03 تیر 1397 - Sunday, 24 June 2018
کد خبـر : 254
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۸
دسته: اخبار
پرینت
ایمیل

مهم‌ترین هدف دشمن در تهاجم فرهنگی سست کردن پایه‌های دینی و اعتقادی بانوان است

آیت‌الله صفایی بوشهری ظهر امروز در آیین افتتاح بنیاد عفاف و حجاب بوشهر با بیان اینکه انسان موجودی فراتر از دیگر موجودات است اظهار داشت: عفاف و حجاب یکی از شاخصه‌های حیات کریمانه انسان است و انسان‌هایی که بر پایه بال تدین نیستند هر روز بیشتر در ورطه نابودی قرار می‌گیرند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه بالندگی و رشد انسان در مسیر حیات الهی شکل می‌گیرد افزود:عفاف و حجاب یکی از شاخصه‌های حیات کریمانه انسان است و جامعه‌ای که عفاف و حجاب ندارد از شاخصه‌هایی مغایر با کرامت انسانی است.

امام جمعه بوشهر، با بیان اینکه بانوان با حجاب خود مسیر کرامت را طی می‌کنند افزود: بانوان در عرصه عفاف و حجاب، با رعایت این مهم  یک مقابله عملی با تهاجم فرهنگی انجام می‌دهند.

آیت الله صفایی بوشهری، بنیاد عفاف و حجاب را مبشر نگاه کریمانه اسلام به انسانیت دانست و تصریح کرد: در این ارتباط باید همه دستگاهها و نهادهای مردمی تلاش لازم را  برای ترویج این فرهنگ مهم و تاثیر گذار در جامعه داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر ایجاد آسیب فرهنگی و اجتماعی را یکی از اهداف راهبردی دشمن دانست و خاطر نشان کرد: یکی از سیاست‌های راهبردی دشمنان اسلام این است که فرهگ عفاف و حجاب را دچار آسیب کنند.

امام جمعه بوشهر، با اشاره به اینکه دشمنان برای سست کردن پایه‌های اعتقادی مردم برنامه‌ریزی کرده‌اند گفت: در این زمینه دشمنان و جبهه استکبار از دیرباز برنامه‌های متنوعی آغاز کرده  که اوج آنها تسلط بر گستره برخی کشورهای اسلامی از طریق تهاجم فرهنگی است.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه گسترش ابتذال و ترویج فرهنگ لاابالی یکی از برنامه‌های دشمنان است خاطر نشان کرد: مهم‌ترین هدف دشمن در تهاجم فرهنگی سست کردن پایه‌های دینی و اعتقادی بانوان است که برای مقابله با این تهاجم، باید بنیاد عفاف و حجاب با برنامه‌های دانش‌بنیان و عمل جهادی حرکت کند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه عفاف و حجاب توسط بانوان یک کار بزرگ است گفت: مقابله با تهاجم فرهنگی و طی شدن مسیر رشد و کمال و مقابله عملی با تهاجم فرهنگی دشمن از آثار مهم توجه به عفاف و حجاب است.

امام جمعه بوشهر شرایط استان بوشهر در فرهنگ دینی، و عفاف و حجاب را بسیار مطلوب دانست و تصریح کرد: شرایط استان بوشهر در همه عرصه‌های دینی، مذهبی، فرهنگی و اخلاق اسلامی مطلوب است چراکه مردان و زنان این دیار نام خود را به عنوان پیشتازان مقابله با استعمار، استکبار و تهاجم فرهنگی در ادوار مختلف به ثبت رسانده‌اند.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه زنان استان بوشهر فرهنگ عفاف و حجاب خود را از مکتب حضرت زهرا(س) فرا گرفته‌اند گفت: زنان استان بوشهر نماد اسلام راستین و انقلابی بوده‌اند که در صحنه‌ها و عرصه‌های مختلف نمودار است.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه