یکشنبه, 03 تیر 1397 - Sunday, 24 June 2018
کد خبـر : 256
تاریخ انتشار: شنبه, ۲۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۸
دسته: اخبار
پرینت
ایمیل

ملت بیدار ما اجازه نمی‌دهند دشمن توطئه‌هایش را اجرا کند

امام جمعه آبپخش شهرستان دشتستان گفت: ملت بیدار ما با هوشیاری تمام در مقابل این توطئه‌ها ایستاده است و اجازه نمی‌دهند توطئه‌های دشمنان نظام توسط ایادی و مزدوران داخلی اجرایی شود.

حجت‌السلام خداداد رضایی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر آبپخش اظهار داشت: روز ۲۳تیرماه سال‌روز حماسه بزرگ سال ۱۳۷۸ است که مردم و بسیجیان بیدار وارد میدان شدند و آن توطئه دشمن را خنثی کردند.

وی افزود: دشمن طی فرایند ده‌ساله با برنامه‌ریزی وسیع فتنه دیگری را در سال 88 بنیان کرد که باز هم مردم ایران اسلامی در روز 9 دی وارد میدان شده و توطئه‌ آنها را نقش بر آب کردند.

امام جمعه شهر آبپخش شهرستان دشتستان تصریح کرد: ملت بیدار ما با هوشیاری تمام در مقابل این توطئه‌ها ایستاده است و اجازه نمی‌دهند توطئه‌های دشمنان نظام توسط ایادی و مزدوران داخلی اجرایی شود.

وی یادآور شد: این روز ها مردم عراق شاهد پیروزی فرزندانشان در شهر موصل هستند که مهمترین ره‌آورد این پیروزی،  شکست اختلاف قومی ومذهبی و تشکیل اتحاد شیعه و سنی در عراق بوده است.

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه